penzion ERAD

 
 
Náš penzion je umístěn v oblasti na rozhraní Šumavy a Pošumaví a můžete tak odtud navštěvovat jak hluboké hvozdy šumavských lesů, tak historická centra Pošumaví, kudy se ubírala historie významných evrpských rodů, které naší generaci zanechaly nepřeberné množství památek, ale i kuturu krajiny, která patří mezi nejkrásnější v naší zemi.

Provoz penziónu je celoroční a rádi vás uvidíme v kteroukoliv roční dobu. V odkazu kam “od nás” se dozvíte, co je v nejbližším okolí Dlouhé Vsi, ale i kam můžete od nás dojet autem nebo na kole. V létě můžete využít krásných procházek podél Otavy, cyklostestezky otevřené v roce 2009 z Dlouhé Vsi do Sušice v délce 3,5 km vhodné i pro in-line brusle, cyklotras v okolí nebo nabídku vodáckých sportů na Otavě. V zimě můžete navštívit sjezdovky v Kašperských Horách, Hartmanicích, Železné Rudy, ale i třeba německého Velkého Javoru (Grosse Arber). Pokud máte rádi běžky, najdete tu jedny z nejdelších udržovaných běžeckých tratí v Česku, které vedou nádhernou krajinou zvlněných Šumavských hřebenů. V historických centrech Sušice, Volar, Klatov Velhartic, Prachatic a dalších můžete navštívit kulturní památky středoevropského významu.  přímo v Sušici (6 km), pak najdete kompletní infrastrukturu.

 

Na Šumavu k nám ...

Obec Dlouhá Ves se nachází v okrese Klatovy, kraj Plzeňský. Ke dni 2. 10. 2006 zde žilo 811 obyvatel. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1290. (wikipedia)

Penzion ERAD
tel.: 777 169 849

mapa:
Dlouhá Ves 6,